Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Vazhdo Lojën.

Këto lojëra seksi punojnë si në kompjuterë, ashtu edhe në celular.


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Lojëra Pornosh Për Telefonin Tënd.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Po Pret Kënaqësia E Të Rriturve

Ç'kemi, lojtarë? Shpresoj për të mirën tuaj që keni hasur në këtë faqe interneti, sepse doni të shijoni një lojë porno falas në telefonin tuaj celular, nëse jo, unë mendoj se ju keni kaluar në vendin e gabuar! Me një emër Si Lojërat E Të Rriturve Android, duhet të jetë vërtetë një shok për askënd që ne merremi ekskluzivisht me lojëra pornografike optimiste të mobilizuar që janë projektuar nga toka për të të të bërë ty ta derdhësh. U ngopët me destinacionet sub-pare që ju premtojnë botën dhe pastaj nuk ju japin asgjë?, E pra, kjo është e gjitha për të përfunduar këtu, sepse Lojrat E Të Rriturve Android është destinacioni premierë – dhe i vetmi vend që ju duhet të konsideroni-kur ju doni të masturboheni me një veprim të madh lojrash për të rritur. Ne jemi fanatikë kur vjen puna te prodhimi i lojës dhe presim të të kemi brenda. Mos lejo askënd të sugjerojë për një sekondë se ajo që ne ofrojmë këtu është diçka më pak se një përsosmëri e pastër loje: ne e dimë se çfarë ndodh kur vjen puna te hapësira erotike e lojrave dhe duam të ndajmë me ju frutat e punës sonë., Ndihesh sikur të eksplorosh një destinacion të ri që e bën qëllimin kryesor për të dhënë tituj të rritur Andreid-optimizuar? Atëherë merre llogarinë tënde tani dhe le ta nisim këtë festë!

Model Hyrjeje I Lirë

Duhet të përmendet menjëherë për ju se Lojrat E Të Rriturve Android është një destinacion i lirë që ju mund të hyni me vetëm një përdorues, fjalëkalim dhe konfirmim se ju jeni mbi moshën 18 vjeç. Ne vendosëm në fillim se modeli më i mirë i qasjes këtu do t'u jepte njerëzve aftësinë për të luajtur lojrat tona pa patur nevojë të paguajnë për privilegjin., Me kaq shumë mashtrime që vinin dhe një përshtypje tashmë të thartë për hapësirën e të rriturve – ne e dinim se jo shumë njerëz do të jenë entuziastë rreth nesh duke u përpjekur t'i bëjmë ata të paguajnë për diçka përpara se ata të merrnin atë që donin. Kjo është arsyeja pse ne kemi vendosur për të paguar Lojrat E Të Rriturve Android krejtësisht i lirë për të luajtur. Për më tepër, duhet të bëhet e qartë se asgjë brenda nuk fshihet pas kyçeve të kohës, një veçori e përbashkët për të luajtur lojëra që e bëjnë këtë thjesht për të të detyruar t'i paguash ato para me qëllim që të përparosh., Ne gjithashtu nuk kemi asgjë që do të konsiderohej të paguante për të fituar – jo brenda fushës sonë dhe sigurisht jo diçka që ne mendojmë se është e mirë për shëndetin e ekosistemit. Çfarë problemi ka të bësh me një shërbim të madh loje që nuk shfrytëzon asnjë? Ky është qëllimi kryesor i Lojrave Të Të Rriturve Android dhe jemi krenarë të themi se lojtarëve tanë u pëlqen shumë ajo që kemi arritur të arrijmë në një kohë kaq të shkurtër!

Androidi U Optimizua

Ndërsa teknikisht është e mundur të luajmë lojrat tona ME PC ose iPhone, kemi punuar me zhvilluesit tanë për të siguruar akses optimal dhe pajtueshmëri me telefona që punojnë në Sistemin operativ Të Androidit. Ju lutem të jeni të vetëdijshëm se ju nuk do të duhet të shkarkoni asgjë këtu në mënyrë që të luani atë që ne kemi për të ofruar – e gjithë përvoja juaj është siguruar nëpërmjet shfletuesit. Kjo do të thotë që për aq kohë sa keni një edicion Të fundit Të Kromit, Firefox ose Safari, jeni të aftë të përdorni pajisjen E Androidit., Ne mendojmë se kjo shton një shtresë reale të mundësisë së përdorimit për lojtarët, megjithëse natyrisht, gjerësia e kërkuar e bandës mund të jetë pak më e lartë se sa shumica e njerëzve do të mendojnë të arsyeshme. Për të luftuar këtë, ne kemi një opsion kufizues që do të shfaqet çdo herë që ju ngarkoni një lojë – grafikë të re dhe asete të tjera janë të ngarkuara në mënyrë dinamike, dhe magazinuar përkohësisht në telefonin tuaj, nëse me të vërtetë doni të zvogëloni sasinë e të dhënave që jeni duke përdorur. Ti gjithashtu mund të zgjedhësh mënyrën e një gruaje që të hedh të gjithë lavamanin në kuzhinë., Kemi grafikë të pabesueshme në suitën tonë të lojës, kështu që duke marrë parasysh t'i formoni gjërat deri në 11 nëse keni mjetet për ta bërë! Lojërat e të rriturve Android sinkronizon të gjithë përparimin tuaj në re, kështu që nëse doni të kaloni në mes pajisjeve, mund ta bëni shumë lehtë pa humbur kursimet tuaja.

Interval i madh i lojës

Nga takimet me simulatorë tek platformistët, pothuajse çdo lloj loje pornoje që është e mundur të bëhet në një telefon celular është botuar këtu në Lojrat E Të Rriturve Android. Kemi 5 vjet që krijojmë lojra dhe lirojmë rreth 8 vjet në vit. Ne lodhemi vetëm të botojmë lojra që janë me të vërtetë gati për të shkuar, kështu që mos mendo për një sekondë se kjo është një platformë prove beta ku ju merrni ide gjysmë-përfunduar. Gjithashtu kemi bërë sa më shumë që mundemi të kujdesemi për të gjithë kur vjen puna te minierat për të cilat janë të interesuar., Kemi QUMËSHT, cica të mëdha, adoleshentë, seks publik, femra, krem, Aziatikë, masturbim solo dhe lojra të mëdha pallash për të përmendur por disa koncepte. Ne gjithashtu kemi kontakte të rregullta me lojtarë tanë për të kuptuar se çfarë është ajo që ata duan dhe pastaj të bëjmë më të mirën tonë për të siguruar që ajo të tyre – shumë e ëmbël të sistemit për të qenë krejtësisht i sinqertë me ju! Lojrat e të rriturve Android është një ekip botues dhe tërësisht i brendshëm, kështu që gjithçka që ju gjeni këtu është ndërtuar, dhe është në pronësi të plotë, ne.

Një përfundim për Lojrat E Të Rriturve Android

Sado që do të doja të ulesha këtu dhe të flisja për virtytet e komunitetit tonë të lojrave për javën e ardhshme, dyshoj se shumë njerëz do të shqetësoheshin të lexonin për dallimet midis nesh dhe gjësë tjetër më të mirë (që është, meqë ra fjala, një mbeturinë e mallkuar!). Në vend të kësaj, e gjitha që do të bëj është të bëj një pushim dhe të sugjeroj se nëse do të mësosh më shumë, duhet të krijosh një llogari dhe të shohësh nëse ajo që është e disponueshme brenda është e rëndësishme për interesat e tua., Ne kemi shpenzuar një ferr i një kohë të gjatë optimizuar këtë platformë për kënaqësinë e të gjithëve dhe me të vërtet të mendojnë se ju jeni do të ketë një kohë të madhe duke eksploruar të gjitha që ne kemi për të ofruar. Je gati të përmirësosh eksperiencën tënde të lojrave duke u regjistruar në Lojrat E Të Rriturve Android? Shihemi brenda, mik!

Luaj Falas Tani